ADELE POLSKA

Adele po wydaniu swojego ostatniego studyjnego albumu „25” niemal całkowicie zniknęła z show biznesu. Fani głosu Brytyjki już od 5 lat czekają na nową muzykę, która według najnowszych wieści ma ukazać się we wrześniu 2020 roku. Głośno o Adele zrobiło się na początku roku, lecz powodem nie była muzyka a niezwykła metamorfoza fizyczna. O schudnięciu Adele pisaliśmy TUTAJ.

 

Związek ze Skeptą

Od kilku dni zagraniczne, jak i polskie media głoszą, że Adele rozstała się ze znanym raperem Skeptą. Z racji, że Artystka stara się chronić swoje życie prywatne już sam związek tych dwojga poddawano początkowo w wątpliwość. Dowodem na to, że Brytyjka związała się z raperem miał być m.in. fakt, że znany aktor, komik a zarazem przyjaciel Adele - James Corden - życzył parze wszystkiego najlepszego. Adele przedstawiła Skeptę również pozostałym swoim znajomym - w tym najlepszej przyjaciółce - pisarce Laurze Dockrill. 

 

 

Jak podała osoba z otoczenia gwiazdy: “Fakt, że Skepta poznał Laurę i Jamesa wydaje się pozytywnym znakiem dla nich. Wszyscy życzą im jak najlepiej.”

„Oboje zachowują prywatność wobec swojego życia miłosnego i oboje są przede wszystkim oddani swoim dzieciom”.

 

Plotki o rozstaniu

Plotki odnośnie rozstania wzmożyły się, kiedy Skepta wydał utwór “Mic Check”, w którym fani doszukali się nawiązania do związku z Adele. Fragment piosenki który miałby sugerować rozstanie muzyków brzmi następująco:

"Czy poradzisz sobie ze sławą? Wiesz że p***rzysz się z gwiazdą? Wiesz że jak się ze mną p***rzysz to piszą o tobie w prasie?”. 

 

Oryginalny fragment:

“Gave her the sex, she said she feel it in her chest / Can you handle the fame? You know you’re f—king with a star / When you’re f—king with me, they talk about you in the press / Took a little time just to get it together / Better late than never.”

 

 

W przeciwieństwie do wielu kolorowych magazynów poddajemy w wątpliwość, czy ten fragment utworu może być sugestią do związku Skepty i Adele. Trudno bowiem w logiczny sposób wyjaśnić sens tych słów w odniesieniu do Adele, która ze sławą musi radzić sobie od wielu lat. Brytyjka wzbudza wielkie zainteresowanie przez wzgląd na muzykę, którą tworzy, a nie spotykanie się z <bez wątpliwości mniej popularnym> raperem. Brytyjka od czasów wydania albumu "21" uznawana jest za światową gwiazdę, której każdy krok śledzą fani na całym świecie. 

 

 

 

Jak zawsze jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Możecie się nimi dzielić w sekcji komentarzy na dole artykułu ;)

Aby być na bieżąco z wiadomościami na temat życia oraz twórczości Artystki obserwuj Adele Polska na Facebooku oraz Instagramie!

 

 

IK,MW

 

 Skepta rapuje o związku z Adele? 

03 kwietnia 2020