ADELE POLSKA

Nie od dzisiaj wiadomo że Adele zapisała się na zawsze w historii muzyki, ale czego możemy się spodziewać po nowym albumie światowej sławy artystki? Skrawek nowych informacji wypłynął od Ryana Teddera!

 

Adele jest brytyjską wokalistką która ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, jeden album koncertowy oraz pełno najważniejszych nagród muzycznych. Debiutancki album Adele ukazał się w 2008 roku, kolejny zaś po trzyletniej przerwie. Adele po 2 trasach koncertowych promujących album „25” (który wydała w 2015 roku) zawiesiła swoją karierę przez problemy z głosem. W ostatnich miesiącach Artystka jednak coraz częściej pokazuję się publicznie.

 

W ostatnim czasie coraz więcej informacji na temat nowej płyty wychodzi na światło dzienne. Na jej temat wypowiedział się również Ryan Tedder - wokalista zespołu One Republic, z którym Adele współpracowała przy utworach takich jak: "Rumour Has It", "Turning Tables", czy pochodzący z ostatniego krążka "Remedy".

 

 

W wywiadzie podał on krótkie, ale i za razem ważne informacje dla fanów Artystki. Jak powiedział: „Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ponieważ muszę milczeć na temat nowej muzyki Adele. Powiem tylko, że brzmi lepiej niż kiedykolwiek”.

 

Podkreśla to, że nowy album zapowiada się niezwykle intrygująco, a o obawach o zmianę głosu po dużej utracie wagi Adele powinniśmy zapomnieć. Uzbrajamy się w cierpliwość, bo na muzykę Adele musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy. Jesteśmy przekonani, że wrzesień będzie wspaniałym czasem dla naszych serc i uszu.

 

O tym jak Adele poinformowała o dacie wydania albumu przeczytacie w naszym artykule -> KLIK

 

Aby być na bieżąco z informacjami na temat życia oraz nowej płyty artystki obserwujcie Adele Polska na Facebooku oraz Instagramie!

 

MW, IK

 

Ryan Tedder o najnowszej muzyce Adele!

24 marca 2020