ADELE POLSKA

Fani brytyjskiej artystki Adele wiązali duże nadzieje z drugą połową 2020 roku. Niestety podane w ostatnich godzinach, najnowsze informacje związane z wydaniem albumu, skutecznie stłumiły radość czekającym na nową muzykę Brytyjki. 

 

Już od dawna w sieci krążyła informacja o planowanej dacie premiery 4. albumu przez Adele. Jak wiadomo krążek miał ukazać się we wrześniu tego roku.  Fani o takim terminie dowiedzieli się za sprawą samej artystki. Według najnowszych informacji data ta została jednak zmieniona. Wszyscy fani Adele ze zniecierpliwieniem czekają na nowe utwory, lecz niestety data wydania najnowszego krążka nie jest już wskazana na wrzesień 2020 roku.

 

 

W naszym poprzednim artykule podaliśmy informację o zaplanowanym na wczoraj spotkaniu Adele z wytwórnią. Spotkanie odbyło się i to właśnie na nim podjęto decyzję o przełożeniu premiery albumu. 

 

W związku z trwającą pandemią wszystko stanęło na głowie. Cała branża muzyczna bardzo dotkliwie przeżyła ostatnie miesiące, a na nagłą poprawę również jeszcze się nie zanosi. W jednym z poprzednich artykułów w związku z tym poddaliśmy pod wątpliwość termin nowego albumu Adele. Jak się okazuje, nasze przypuszczenia niestety się sprawdziły, a oficjalne informacje odnośnie przełożenia wydania czwartego krążka wypłynęły prosto z ust Jonathana Dickinsa.

 

Menadżer brytyjskiej gwiazdy powiedział: ,,(Album) nie pojawi się we wrześniu, pojawi się, gdy będzie gotowy. Wszyscy jesteśmy na tej samej łódce (...) Świat się zatrzymał (...) Nie mogę teraz powiedzieć żadnej daty. Mamy skomponowaną muzykę, lecz wciąż nad nią pracujemy”.

 

 

Cały czas istnieje szansa, że nowe utwory usłyszymy jeszcze w tym roku. Na pewno nie będzie to wrzesień, ale nie można wykluczyć tego, że Adele wraz z całą ekipą pracującą nad nowym materiałem, nie postanowią o wydaniu krążka zimą 2020 roku. 

 

Jak podkreślił menedżer Adele - skoro album jest tak długo produkowany, to może oznaczać tylko tyle, że piosenki będą dopracowane w każdym calu, a ich jakość stanie na najwyższym poziomie. 

 

 

Czekamy tak długo, więc musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość i przetrwać kilka dodatkowych miesięcy. Bądźmy dobrej myśli i liczmy, że już za jakiś czas wszyscy razem spotkamy się na koncercie Brytyjki promującym Jej 4. album.

 

Nie zapomnij zaobserwować Adele Polska na Facebooku oraz Instagramie, gdzie możecie znaleźć nowości oraz różne ciekawostki z życia Adele!

 

 

 

 

 

IK, MW

Premiera albumu przeniesiona! [Informacje od menedżera Adele]

26 czerwca 2020