ADELE POLSKA

Wiadomości o nowej relacji Adele podało do tej pory kilka plotkarski portali - wśród nich TheMirror i DailyMail, dlatego warto poczekać na bardziej rzetelne źródła informacji. Adele jednak o swoich związkach mówi niechętnie, a raczej po prostu stara się nie podawać takowych informacji  do wiadomości publicznej. 

 

Jak jednak zostało już zauważone po spędzeniu razem czasu w studiu nagrań Adele i Jonathan Hay zbliżyli się do siebie. Jak podało TheMirror para ostatnio spędzała sporo czasu razem nie tylko na nagraniach, a widywali się właśnie w Quad Recording Studios w Nowym Jorku.

 

zdjęcie: http://www.africametro.com/gossip/jonathan-hay-rihannas-ex-publicist-confesses-and-apologizes-for-spreading-the-rumor-that-jay-z-was-cheating-on-beyonce

 

W jednym z wywiadów Hay pochwalił się, że spotkał niedawno "miłość swojego życia". Jak określił, kobieta ta ma mocny brytyjski akcent, co zwróciło szczególne podejrzenia w kierunku Adele, której takiego akcentu nie można odmówić. 

 

Jak powiedział: „Niespodziewanie spotkałem miłość mojego życia, kiedy wysiadłem z windy w legendarnym Quad Studios - tej samej windy, w której zastrzelono Tupaca Shakura." Dodał, że jego ostatnie sukcesy zawodowe są spowodowane właśnie przez nowe uczucie, które zakwitło w jego sercu: "Nic takiego by się nie stało, gdybym nie spotkał i nie zakochał się w tej dziewczynie z Londynu”.

 

Gdy Jonathan został spytany, czy mówi o Adele odpowiedział, że dziękuje za rozmowę i nie chce w tym momencie tego komentować.

 

zdjęcie: https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/adeles-rumoured-new-love-hip-21099366

 

Dla wszystkich, którym nazwisko Jonathana Haya niewiele mówi mamy kilka informacji.

Jonathan Hay jest 45-letnim amerykańskim producentem muzycznym specjalizującym się głównie w Hip-Hopie oraz Rapie. Na jego koncie znajdują się takie utwory jak: "Indiana" czy "Ashamed".  Pracował m.in. z Rihanną i Mary J Blige. Jego córką jest Iliana Eve, 17-letnia piosenkarka i autorka tekstów. 

 

Co niezwykle istotne dla wszystkich fanów czekających na 4. krążek Adele, Brytyjka miała właśnie ostatni czas spędzać podczas nagrań nowych utworów w towarzystwie najlepszych muzycznych producentów.

 

 

Jak myślicie, ile prawdy jest w tej plotce? Swoimi opiniami podzielcie się w komentarzach na dole strony!

 

[Plotka] Adele nową wybranką amerykańskiego producenta Jonathana Hay'a?

15 grudnia 2019