ADELE POLSKA

Mamy dla Was niemałą niespodziankę, która mamy nadzieję niezwykle Wam się spodoba.

 

W tym tygodniu wystartowaliśmy z zupełnie nową odsłoną naszej fanowskiej strony Adele Polska. A wszystko to specjalnie dla Was, abyście mogli śledzić losy Adele w jak najwygodniejszy dla siebie sposób. Nie zabraknie tutaj wiadomości z życia Adele, wspaniałych muzycznych wrażeń oraz konkursów, aby urozmaicić czas oczekiwania na czwarty krążek Artystki. 

 

Prace nad tą stroną wciąż trwają. Czeka nas jeszcze kilka działań - m.in. dopasowanie strony pod wersje mobilne. Postaramy się to wszystko wykonać jak najszybciej się da. Póki co zapraszamy do zapoznania się z każdym zakątkiem adelepolska.pl i śmiało dzielcie się spostrzeżeniami na temat strony w komentarzach na samym dole artykułu ;)

 

Zachęcamy Was do polubienia naszej strony na Facebooku oraz zaobserwowania konta na Instagramie, aby mieć pewność, że nic Was nie ominie!

 

Cieszymy się niezmiernie, bo odmienienie naszej strony dało nam - mówiąc kolokwialnie - jeszcze większego kopa do działania! Bądźcie czujni, bo przygotowujemy dla Was jeszcze jedną niespodziankę ;)

 

Trzymajcie się ciepło. Czekajmy razem na czwarty krążek Adele! 

 

Załoga Adele Polska

 

 

---

Poprzednią odsłonę naszej strony wciąż znajdziecie pod starym adresem: www.adelepolska.stronazen.pl

 

Nowa odsłona witryny!

22 listopada 2019