ADELE POLSKA

Choć na kalendarzu dopiero szósty dzień stycznia, wielu internautów już zdążyło okrzyknąć zmianę wyglądu Adele metamorfozą 2020 roku. Brytyjka początek stycznia spędza na Wyspach Karaibskich w towarzystwie znanego muzyka - członka rozbitego już zespołu One Direction oraz Jamesa Cordena - aktora, komedianta oraz szerszej publiczności doskonale znanego gospodarza amerykańskiego talk-show The Late Late Show with James Corden. 

 

  

 

Brytyjka widziana była w ostatnich dniach na plaży na Wyspach Karaibskich. Na zdjęciach, które wyciekły do sieci bardzo dobrze widać zmianę, jaką przeszła Artystka. Można by rzec, że po kilku dodatkowych kilogramach nic już nie pozostało, a wygląd Adele jednych zachwycił, a drugich zszokował. Tak to z internautami już jest ;) 

 

 

 

Podczas jednego dnia Adele, Harry Styles i James Corden zjedli obiad w restauracji Caribbean Fish Market na Wyspach Dziewiczych. Co ciekawsze jednak, obsługa jak i cały lokal zrobiły tak dobre wrażenie na trójce gwiazd, że postanowili hojnie obdarować obsługującego ich kelnera. Chłopak o imieniu Buck otrzymał od nich bowiem aż 1500 dolarów napiwku! Kwota ta jak łatwo policzyć była o 400% większa, niż ta którą zapłacili za swoje posiłki. Na paragonie obsługujących ich kelner znalazł dopisek "Szczęśliwego Nowego Roku". Bardzo podoba nam się taki gest, jeśli Wam również to koniecznie dajcie o tym znać w komentarzu.

 

Dla tych którzy nie pamiętają, bądź nie widzieli słynnego wystąpienia Adele w serii Carpool Karaoke właśnie z tym brytyjskim aktorem wrzucamy niezwykle śmieszne wideo.

 

 

 

Jak zawsze zachęcamy również do obserwowania naszego konta na Instagramie, aby być na bieżąco z nowościami z życia Adele. Czekajcie wraz z nami na 4. album Artystki! 

 

 

 

 

Metamorfoza roku... w styczniu, czyli zdjęcia Adele na Karaibach!

06 stycznia 2020