ADELE POLSKA

Na przyjęciu weselnym swojej przyjaciółki Adele powiedziała, że swój czwarty album studyjny wyda we wrześniu 2020 roku! To pierwsze tak konkretne informacje, co do daty wydania i to jeszcze pochodzące z ust samej Artystki! Cieszymy się niezmiernie, że jeszcze w tym roku usłyszymy nowe utwory Brytyjki. 

 

"Expect my album in September" - powiedziała przed rozpoczęciem piosenki Rolling in the Deep, a goście oszaleli! 

 

 

Jeśli album ma zostać wydany we wrześniu to można oczekiwać, że pierwsze single z najnowszego krążka zostaną opublikowane około miesiąc wcześniej tak, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich wydawnictw Adele. Pamiętamy, że singiel "Hello" usłyszeliśmy 23.10.15r, a album "25" miał premierę 20. listopada 2015r. W przypadku albumu "21" pierwszy singiel promujący drugą płytę mogliśmy podziwiać już na 2 miesiące przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży płyty. 

 

Oznacza to, że musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość przez około 5 miesięcy, a już później czeka wielka muzyczna uczta dla naszych uszu! 

Czekajcie z nami na 4. album Adele!

 

 

//Obecnie staramy się zweryfikować prawdziwość tego nagrania i próbujemy zweryfikować, czy zostało na pewno nagrane wczoraj. Na obecny moment nic nie wskazuje jednak, że jest to materiał zmontowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAMY TO! Wiemy, kiedy Adele wyda 4. album! Informacje od samej Adele! 

16 lutego 2020