ADELE POLSKA

Do tego, że o Adele czytamy w najbardziej znanych magazynach i portalach internetowych świata już się przyzwyczailiśmy. Jest to jednak zapewne zupełnie nowa sytuacja dla... Kingi Rusin. To właśnie polska dziennikarka od wczorajszego wieczoru może pochwalić się wielkim zainteresowaniem na arenie międzynarodowej i publikacjami we wszystkich najważniejszych serwisach świata. A wszystko to przez jedno zdjęcie. Ale jakie!

 

___

AKTUALIZACJA// 

Wpis na profilu Kingi Rusin został zarchiwizowany. Poniżej podajemy jego częściową treść i zdjęcie.

 

 

Na wczorajszej prywatnej imprezie Beyoncé i Jaya Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a Jay Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku. Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy).

 

Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie, które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej, bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy, zaśmiewając się do momentu, kiedy powiedziała jak się nazywa.. Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z Rihanną. A później już było totalne szaleństwo! Jay Z uczył mnie układu tanecznego.

 

Beyoncé, patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur, stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego, że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z.

 

Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. Kanye West i Travis Scott wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka, które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jojo Rabbit - Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam.

 

 

___

Zdjęcie Kingi Rusin z Adele zostało zrobione podczas zamkniętej imprezy Beyonce i Jaya Z. Według bogato opisanej historii tej nocy przez Kingę Rusin wynika, że na przyjęciu znalazła się cała śmietanka branży muzycznej i filmowej. Wśród zaproszonych gwiazd oprócz Adele i Kingi Rusin znaleźli się m.in.: Rihanna, Kanye West, Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe), Travis Scott, Puff Diddy, Charlize Theron, Lana Del Rey, reżyser Jo Jo Rabbit - Taik Waititi, Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee oraz oczywiście gospodarze imprezy: Beyoncé‬ i Jay Z.

 

W takim towarzystwie bawiły się Adele oraz jedyna Polka zaproszona na to wydarzenie. Jak relacjonuje Kinga: 

"Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu ... kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa...😉" 

 

O zdjęciu Kingi napisały już m.in People, The Mirror, Daily Mail, czy Asume Tech. Nas - jako fanów Adele - jednak zapewne bardziej interesuje jak prezentowała się Brytyjka. Adele postawiła na kreację w panterkowy wzór. Dopasowana do ciała sukienka podkreśliła figurę Artystki, która nie przypomina samej siebie sprzed roku. Fakt, że bardzo mocno schudła pracując nad swoim ciałem jeszcze bardziej widoczny jest w momencie, gdy przyjrzymy się jej talii. 

 

A teraz, przyznawać się - poznaliście Adele na tym zdjęciu? ;) 

Podzielcie się komentarzami i Waszymi opiniami na dole artykułu.

 

Kinga Rusin na imprezie z Adele! [Relacja polskiej dziennikarki]

11 lutego 2020