ADELE POLSKA

Ostatnie artykuły poświęciliśmy wiadomościom dotyczących nowej płyty Adele. Dzisiejszy artykuł również dotyczyć będzie nowych informacji związanych ze studyjnym albumem Brytyjki. W ostatnim czasie Adele nie pozostawia złudzeń, że nowy krążek, tak długo wyczekiwany przez wszystkich fanów artystki, zbliża się wielkimi krokami. 

 

Adele i John Legend, źródło: https://www.zimbio.com/Adele+John+Legend/pictures/pro

 

Tym razem w mediach pojawiły się informacje o tym, że na nowym albumie Adele współpracuje z Johnem Legend'em oraz Raphael’em Saadiq'iem. Saadiq jest dobrze znanym piosenkarzem, kompozytorem i producentem. Był współproducentem albumów m.in. Whitney Houston. John Legend natomiast to popularny, amerykański piosenkarz, który nie może narzekać na brak zainteresowania w branży muzycznej. Teraz o artyście zrobiło się jeszcze głośniej przez fakt, że prawdopodobnie współpracuje właśnie z Adele.

 

 

Raphael Saadiq, źródło: https://www.nytimes.com/2019/08/15/arts/music/raphael-saadiq-jimmy-lee.html

 

Ciekawi jesteśmy tego, czy John Legend będzie wykonywać duet z Adele, a może jego pomoc opiera się na wspólnym pisaniu którejś z piosenek dla Brytyjki. Jesteśmy przekonani, że pomoc wybitnych muzyków może wpłynąć niezwykle pozytywnie na nowe brzmienie Adele. John Legend nie ukrywa, że podziwia artystkę, a Jej muzyka przypadła mu do gustu. Na potwierdzenie tych słów przypominamy cover piosenki "Rolling in the Deep" w wykonaniu Johna. 

 

 

Zachęcamy do przeczytania najnowszych artykułów i zapoznania się z poprzednimi informacjami na temat krążka artystki. Bądźmy czujni, Adele coraz częściej uaktywnia się w mediach społecznościowych, co może oznaczać, że za niedługo usłyszymy kolejne nowości na temat długo wyczekiwanego 4. albumu. Oczywiście o wszystkim będziemy informować Was na bieżąco!

 

 

Nie zapomnij zaobserwować Adele Polska na Facebooku i Instagramie gdzie znajdziecie nowości z życia Adele oraz wspomnienia z jej koncertów podczas poprzednich tras koncertowych.

 

 

 

 

 

 

MW, IK

John Legend i Raphael Saadiq współpracują z Adele!

08 lipca 2020