ADELE POLSKA

Noc z niedzieli na poniedziałek (czasu polskiego) będzie niesamowitym muzycznym wydarzeniem. To już bowiem dzisiaj odbędzie się 62. gala rozdania niezwykle prestiżowych nagród Grammy. Ten rok dla fanów brytyjskiej wokalistki Adele może być przełomowy. Adele schudła już niemal 50 kg i prezentuje się świetnie, a w dodatku informacji o czwartej płycie Artystki jest z każdym dniem coraz więcej. 

 

O informacjach od menedżerów Adele pisaliśmy TUTAJ, a wszystkie zebrane dotąd informacje o 4. krążku znajdziecie TUTAJ.

 

Grammy 2020 - czy Adele pojawi się na gali? 

 

Adele nie wydała nowego singla od prawie 5 lat, więc ceremonia Grammy byłaby idealnym miejscem do powrotu po tak długiej przerwie. Nie możemy jednak szczególnie mocno nastawiać się na to, że już dzisiaj nastąpi wielki come-back Brytyjki. Jest wciąż jednak taka możliwość. Jak wiemy Adele uwielbia zaskakiwać, więc trzeba zachować tej nocy wzmożoną czujność. Dodatkowo napawać optymizmem może sam fakt, że Adele od niedawna przebywa w Los Angeles, gdzie podobnie jak w ubiegłym roku ma odbyć się gala. 

 

Grammy 2020 - gdzie oglądać? 

 

Od lat 70. XX wieku transmisję prowadzi telewizja CBS. Grammy 2020 niestety nie transmituje żadna polska stacja. Prawdopodobnie całość na żywo będzie udostępniona przez Facebook Live. W najlepszej jakości transmisję można obejrzeć m.in. pod linkami poniżej:

CBS - Try it for free

Fubo - start a free trial 

YouTube TV - try it free

Transmisja z czerwonego dywanu rozpoczyna się o godz. 01.00 w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.

 

Dotychczasowe statuetki Adele

 

Przypomnijmy, Adele ma na swoim koncie już 15 (a właściwie 14 i pół - jedną z nich bowiem przełamała chcąc podzielić się z Beyonce, którą wielbi od najmłodszych lat) statuetek w kształcie gramofonu, a do tego wiele niesamowitych występów właśnie podczas gali Grammy.

 

Adele łamiąca statuetkę w 2017 roku

 

Pierwsze dwie nagrody otrzymała w 2009 roku w kategoriach: Best New Artist oraz Best Pop Solo Performance za “Chasing Pavements”. W 2012 roku była niezaprzeczalną królową gali, kiedy to do jej rąk wpadło aż 6 nagród, rok później Brytyjka cieszyła się z jednej nominacji uwieńczonej wygraną w kategorii Best Pop Solo Performance za wykonanie “Set Fire to the Rain”. Również w 2014 rok została doceniona przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji. Tym razem statuetka była wynikiem pracy nad bondowską piosenką - “Skyfall”. 

 

                

 Adele podczas Grammy 2012                                                                                                                         Adele podczas Grammy 2017

 

W 2017 roku Adele ponownie z pełnymi rękami wychodziła z gali. Artystka zwyciężyła we wszystkich 5 kategoriach, w których była nominowana. To również wtedy wykonała “Fast Love” jako hołd dla zmarłego George’a Michaela. Mimo tego, że w początkowej fazie przerwała utwór zresztą przepraszając za to wielokrotnie to występ okazał się jednym z najpiękniejszych tej nocy. Po wykonaniu całego utworu owacjom na stojąco nie było końca. Sami zobaczcie i przypomnijcie sobie ten wyjątkowy występ:

 

 

 

Jak widać sukcesów Adele nie brakuje i miejmy nadzieję, że i w tym roku Grammy będzie wielkim sukcesem dla Adele.

 

Nie zapomnij obserwować Adele Polska na Facebooku i Instagramie po nowe wiadomości z życia Artystki

 

 

MW, IK

Grammy 2020 już tej nocy! Czy Adele zaskoczy nas swoją obecnością? 

26 stycznia 2020