ADELE POLSKA

14 czerwca Adele pojawiła się na żywo na platformie YouTube, aby oddać hołd ofiarom pożaru wieżowca Grenfell. W związku z 3. rocznicą tragedii Brytyjka wzięła udział w uroczystościach transmitowanych na kanale Grenfell United.

 

Piosenkarka zaczęła swoje kilkuminutowe wystąpienie od podkreślenia powagi sytuacji. „Hej, tu Adele, chcę wysłać Wam wszystkim dzisiaj swoją miłość i wiedzcie, że o Was myślę - jak zawsze. Nawet teraz, kiedy musimy rozmawiać online. To nadal ważne dla nas, żeby pamiętać o tej nocy i myśleć na ten temat. I również myśleć o tym co jest teraz i celebrować to, że żyjemy.”

 

 

Następnie Adele prosiła o to, abyśmy się jednoczyli i wspierali. „Myślę, że w tym roku nie było właściwego momentu, żeby okazać współczucie, otworzyć umysł i nalegać na odpowiedzi albo działanie. To naukowy fakt, że istoty ludzkie nie powinny być pozostawione same sobie. Potrzebujemy siebie nawzajem, żeby przetrwać.”

 

          

 

„Jestem dumna, że jestem w Grenfell United. I mogę wspierać waszą walkę o sprawiedliwość i ochronę innych ludzi. Innych ludzi, których nie znacie. Myślę, że to naprawdę inspirujące. Jest mi przykro, że nie jesteśmy tutaj wszyscy razem dzisiaj. Bo to bardzo smutny dzień, ale także piękny.” – dodała.

 

Na koniec artystka wspomniała o tym, że tęskni za swoimi fanami i wyraziła nadzieję na jak najszybszą możliwość spotkania. „Wiem, że za rok się spotkamy i nie mogę się doczekać. Tęsknie za Wami wszystkimi i nie mogę się doczekać, żeby was zobaczyć. Tak jak mówiłam, myślę o Was dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek. Bądźcie bezpieczni i zdrowi!”

 

Jak myślicie, czy oznacza to, że powrót Adele i nowy album już blisko?

 

 

 

JB

 

Emocjonalne wystąpienie Adele podczas uroczystości Grenfell United [VIDEO]

15 czerwca 2020