ADELE POLSKA

W ostatnich dniach Adele zapewnia nam mnóstwo emocji. Zaczęło się od pojawiających się w niemal wszystkich zakątkach świata billboardów z liczbą "30", która od razu zasugerowała fanom Brytyjki, że całe zamieszanie jest spowodowane promocją Jej czwartego krążka. Tym razem domysły i plotki potwierdziły się w 100%, a my w końcu możemy powiedzieć oficjalnie: ADELE POWRACA!

 

Bilboardy zwiastowały, że Adele planuje powrót na scenę, ale nic nie było pewne, aż do momentu, gdy na wszystkich profilach społecznościowych Artystki nie pojawiły się nowe grafiki nawiązujące do plakatów wywieszonych w centralnych punktach największych miast. Połączenie różnych odcieni niebieskiego i żółtego to kolory, które będą bezapelacyjnie królować w czwartym kwartale 2021 roku. Można być pewnym, że i w takiej kolorystyce będzie okładka albumu "30".

 

zdj. Twitter: @portaladelebr 

 

Plakaty, billboardy i kolory to jedno, ale jak wiemy dla nas, jak i dla samej Adele zawsze najważniejsza była muzyka. Dzisiaj Brytyjka zachwyciła więc nas wszystkich jeszcze bardziej. Wszystko to za sprawą 21-sekundowego klipu zapowiadającego pierwszy singiel z nadchodzącej wielkimi krokami płyty "30". Na końcu krótkiego wideo naszym oczom ukazuje się napis głoszący, że premiera "Easy On Me" będzie mieć miejsce już za 10 dni - 15 października 2021 roku. 

 

 

Wielkie odliczanie rozpoczynamy już dzisiaj, zawijamy się w koc, zaparzamy gorącą herbatę, wyciągamy paczkę chusteczek (albo i dwie) i drżącymi dłońmi przyklaskujemy w rytm muzyki! To się dzieje, naprawdę się dzieje! 

 

Przypomnijmy, Adele ostatnią płytę wydała 20 listopada 2015 roku, co oznacza, że na swój czwarty krążek kazała nam czekać 6 lat! 

 

 

 

IK

 

"Easy On Me" pierwszym singlem z albumu "30"!

05 października 2021