ADELE POLSKA

Adele jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, a jej piosenki biją rekordy popularności. Nic dziwnego, że cały świat czeka na czwarty album studyjny Brytyjki. Na nową płytę fani czekają już ponad 4 lata, bowiem ostatni album został wydany na koniec 2015 roku. Nie jest to nic nowego w przypadku Adele, która przyzwyczaiła nas do tego, że nowe utwory wydaje po długich przerwach. Tak będzie i tym razem. W 2017 roku Adele wydała oświadczenie o zawieszeniu swojej kariery muzycznej przez problemy z głosem. Brytyjka mimo szczerych chęci nie była w stanie wystąpić na koncertach w Londynie, gdzie miała uroczyście zakończyć trasę koncertową promującą krążek “25”. 

 

 

Wszyscy wierzymy, że już w pierwszej połowie 2020 roku usłyszymy nowe utwory Artystki. Od pewnego czasu w mediach jest głośno o Adele, a to wszystko za sprawą spektakularnej metamorfozy, jaką przeszła artystka. Niektóre portale podają, że Adele schudła aż 45 kilogramów. Zawdzięcza to trzymanej ściśle diecie, którą ustaliła dla niej jej trenerka Camila Goodins. Oprócz tego Adele stała się częstym gościem na siłowni, a regularne treningi jak doskonale widać przyniosły ogromne rezultaty. O metamorfozie Adele pisaliśmy niedawno w jednym z artykułów -> Metamorfoza roku... w styczniu, czyli zdjęcia Adele na Karaibach!

 

Kiedy Adele wyda nowy album?

To pytanie zadają sobie fani artystki już od 2017 roku. Od wczoraj to pytanie brzmi w głowach jednak jeszcze głośniej. Media obiegła bowiem nowa wiadomość dotycząca Artystki. Tym razem informacje nie pochodzą od nieznanego nikomu źródła, a od jej managerów: Jonathana i Lucy Dickinsów, którzy karierą Adele kierują od wielu lat.  Jak powiedzieli w wywiadzie: ,,Nowa muzyka Adele jest fantastyczna”. Jonathan na pytanie odnośnie daty wydania dodał: ,,Im szybciej tym lepiej’’, tym samym zapewniając, że czwarty album piosenkarki do sprzedaży trafi w tym roku. Oznacza to, że nowy album Artystki zbliża się wielkimi krokami.

 

(Jonathan Dickins - drugi od lewej)

 

Jak myślicie, czy Adele wyda album latem, a może będzie to zdecydowanie szybciej? Podzielcie się z nami swoimi domysłami w sekcji komentarzy, którą znajdziecie na dole strony!

 

Nie zapomnijcie obserwować Adele Polska na Instagramie oraz Facebooku, aby nie przegapić żadnej istotnej wiadomości na temat Brytyjskiej piosenkarki.

 

 

 

MW, IK

Czwarty krążek już niebawem! Menadżer Adele zabiera głos w tej sprawie

18 stycznia 2020