ADELE POLSKA

Wielu zastanawiało się, czy po utracie znacznej wagi głos Adele nie uległ również zmianie. Teraz już wiemy wszystko! Adele jest w świetnej formie fizycznej jak i głosowej! Brytyjska artystka ubiegłej nocy bawiła się na imprezie weselnej swojej najlepszej przyjaciółki - pisarki, poetki, ilustratorki Laury Dockrill. Z Laurą zaprzyjaźniły się już w młodzieńczych latach. Obie panie uczęszczały do BRIT School of Performing Arts. 

 

   

Źródło: adele.fandom.com

 

Dzisiejszej nocy Adele była jednym z najważniejszych gości na ślubie i weselu poetki. Widząc opublikowane zdjęcia i filmy możemy być przekonani, że to była wspaniała noc. Co dla fanów Adele niezwykle istotne znów mogliśmy usłyszeć głos Brytyjki. Adele przez dużą część imprezy trzymała w rękach mikrofon i swoim śpiewem ubogacała tę uroczystość. Po wielu latach możemy podziwiać znów Jej wykonanie hitu "Rolling in the Deep"! Adele nie była zwykłym gościem na uroczystości. Powitała zgromadzonych gości i jak sądzimy po zdjęciach i nagraniach to właśnie Ona udzieliła ślubu młodej parze.

 

 

Jak pamiętamy piosenkarka już ponad rok temu zdobyła licencję umożliwiającą taką czynność. W kwietniu 2018 roku bardzo zależało Jej bowiem, aby móc udzielić ślubu komikowi Alanowi Carry'emu, który uroczyste "Tak" powiedział patrząc w oczy Paulowi Draytonowi.

 

Źródło: Instagram Adele

 

Nagrania z wczorajszej uroczystości możecie zobaczyć poniżej w osadzonym poście z naszego Instagrama. Usłyszycie tam właśnie m.in. "Rolling in the Deep" oraz zobaczycie mnóstwo uścisków, uśmiechu i podskoków! Miłego oglądania! (Przeklikajcie w prawo, aby zobaczyć wszystkie 5 nagrań.)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele Polska (@adele_polska)

 

 

 

Jak brzmi według Was głos Adele? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cóż to była za noc! Adele bawiła się na weselu najlepszej przyjaciółki - Laury Dockrill! Zaśpiewała m.in. "Rolling in the Deep"! [VIDEO]

16 lutego 2020