ADELE POLSKA

Adele wprost uwielbia herbatę! Mało kto jednak wie o tym, że swego czasu piła aż 10 filiżanek tego naparu dziennie. Do każdej filiżanki dodawała dwie łyżeczki cukru. Sumując je wychodziła naprawdę solidna porcja.

Ciekawostka #1

Adele bardzo chroni prywatność swoich najbliższych, a szczególnie pierworodnego synka - Angelo. Niemal 100 dni udało się Brytyjce utrzymać w tajemnicy imię chłopczyka.

Jesteśmy pod wrażeniem!

Ciekawostka #2

Ciekawostki o Adele

Głos Adele zmieniał się na przestrzeni lat. Po operacji zyskał czystsze brzmienie, a po ciąży można było usłyszeć jego obniżenie. Charakterystyczna chrypka Adele słyszalna szczególnie w okresie promowania płyty "19" była spowodowana paleniem papierosów. Adele w 2015 roku zerwała z nałogiem.

 

W 2019 roku była widziana z e-papierosem w ręce, co może oznaczać, że to jednak nie do końca skończona historia.

Ciekawostka #3

Adele uwielbia zaskakiwać, więc nie tylko pojawia się na scenie boso, ale również z nieogolonymi nogami! Jak przyznała kiedyś długi czas zaniedbywała tę część ciała. Pojawiając się na scenie zaczynała obawiać się, że fani mogą zobaczyć włosy na jej nogach.

Co by nie mówić, my właśnie za takie rzeczy kochamy Adele!

Ciekawostka #4

Nowe ciekawostki pojawiają się w każdą sobotę na fanpage'u Adele Polska na Facebooku oraz Instagramie!

Adele kocha zwierzęta, a jej towarzyszem jest jamnik Louie. Oprócz spacerów wielokrotnie towarzyszył Adele na sesjach zdjęciowych oraz za kulisami tras koncertowych 😁🥰

Ciekawostka #5

Nie od dziś wiadomo, że Adele ogromnie stresuje się przed wystąpieniami publicznymi. Walcząc z lękiem stworzyła alternatywną osobowość Sashę Carter, która jest połączeniem Sashy Fierce znanej z albumu Beyonce i piosenkarki country June Carter Brown.

Ciekawostka #6

Niezwykle podoba nam się wyrażenie "światełko w tunelu". Padło ono z ust Gordona Browna w czasach kryzysu. Dzisiaj sytuacja jest również trudna, ale liczymy, że już niebawem przybędzie Adele z nową muzyką, aby umilić nam te czasy 

Ciekawostka #7

Za każdym razem, gdy Adele wchodzi na scenę zadziwia swoim głosem. Pierwsze takie publiczne wystąpienia zaliczała mając zaledwie kilka lat. Fascynacja piosenkarką Gabrielle sprawiła, że na swoich szkolnych i domowych występach wybierała utwory właśnie tej artystki

Ciekawostka #8

"Someone Like You" to piosenka, która wywołuje ogromne emocje, a podczas jej słuchania trudno powstrzymać łzy. Nic dziwnego, że coraz więcej par decyduje się na pierwszy taniec do tego utworu. Piosenka ta króluje jednak nie tylko na ślubach Brytyjczyków, ale również na... pogrzebach.

Ciekawostka #9

Nic tak nie relaksuje jak... sprzątanie!

A przynajmniej tak twierdzi Adele. Brytyjka uwielbia, kiedy

w spokoju może zabrać się za porządki.

Ciekawostka #10

W jednej z wcześniejszych ciekawostek wspominaliśmy o tym, jak bardzo Adele stresuje się przed wszelkimi występami scenicznymi. Ten interesujący fakt jest dla tych, którzy zastanawiali się zawsze nad tym, o czym myśli Brytyjka wykonując swoje utwory.

Ciekawostka #11

Nie od wczoraj wiadomo, że Adele uwielbia żartować, a Jej śmiech to jeden z najbardziej zaraźliwych śmiechów w historii 😆Nic dziwnego, że na pytanie, co inspiruje ją do pisania piosenek odpowiedziała "Poranne sikanie"

Ciekawostka #12

Adele to osoba o złotym sercu 💛 Wielka sława, pieniądze i show-biznes nigdy nie sprawiły, że zapomniała o swoich bliskich😊Już po pierwszych sukcesach spowodowanych wydaniem debiutanckiego albumu, Brytyjka zainwestowała zarobione pieniądze, by zapewnić lepszą przyszłość swojej rodziny🥰

Ciekawostka #13

Adele jest skromną osobą. Zawsze powtarzała, że każda otrzymana nagroda, to dla Niej olbrzymie wyróżnienie. Całą kolekcję statuetek trzyma w swoim domu, a dokłaniej - w gablocie w… toalecie. Cała Adele

Ciekawostka #14