ADELE POLSKA

Ostatni album Adele zatytułowany ,,25” swoją premierę miał w 2015 roku. Od tamtego czasu brytyjska wokalistka nie wydała żadnego nowego krążka , a swoją karierę muzyczną zawiesiła. W ostatnim czasie fani artystki zaczęli się zastanawiać, czy w związku ze światową pandemią Adele przełoży premierę swojego 4. studyjnego albumu. Jej ostatni komentarz na Instagramie szczególnie zaniepokoił grupę Daydreamers. 

 

Adele w charakterze widza obserwowała transmisję na żywo na Instagramie z producentami: Babyface i Teddym Rileyem. Po zakończonej bitwie muzyków uczestnicy transmisji mogli przeczytać następujący komentarz napisany przez Brytyjkę: ,,Come on, It’s 2020 – we ain’t meant to get what we want”. W tłumaczeniu na język polski komentarz brzmi następująco: ,,Dajcie spokój, jest 2020 rok i nie jest nam dane dostawanie tego, czego chcemy”. 

 

 

Oczywiście nie ma żadnych wątpliwości, dlaczego ten komentarz tak zaniepokoił fanów. Planowo, album Artystki miał wyjść na światło dzienne we wrześniu 2020 roku. Po dokładnym przeczytaniu komentarza możemy mieć wątpliwości, co do tego, czy Adele naprawdę wyda album jeszcze w tym roku. Artystka wraz ze swoim managementem mogą zdecydować się na przełożenie premiery na przyszły rok. Trwająca pandemia nie sprzyja wypuszczaniu nowych singli, a wypuszczenie krążka w takich momentach schodzi na dalszy plan. 

 

Miejmy nadzieję że tak się jednak nie stanie i już za 4 miesiące będziemy mogli się zasłuchiwać w nową muzykę Adele. Na obecny moment pozostaje nam czekać na oficjalne wieści o płycie.

 

O wszystkich nowościach związanych z Artystką będziemy informować was na bieżąco. Nie zapomnijcie o zaobserwowaniu Adele Polska na Facebooku oraz Instagramie gdzie możecie znaleźć różne ciekawostki z życia Brytyjki.

 
 
 
MW, IK

Adele zmieni datę premiery swojego nowego albumu?

24 kwietnia 2020