ADELE POLSKA

Kilka dni temu media zagraniczne, jak i polskie obiegła informacja, że wielki powrót Adele będzie miał miejsce już w ten weekend. Post w krótkim czasie zdobył ogromne zainteresowanie niemal wszystkich stron muzycznych, jak i plotkarskich. Tym razem o plotkach nie ma jednak mowy. Wiadomość pochodzi bowiem z pewnego źródła - została podana przez samą Adele. 

 

Wieczorem, 18 października Adele opublikowała nowy post na swoim Instagramie. Post szczególnie uszczęśliwił fanów, którzy długo wyczekiwali wieści od artystki. Na opublikowanym zdjęciu znajdują się trzy karteczki przyczepione do tablicy korkowej z napisami: “24 Października, Adele, H.E.R”. W opisie Adele podkreśliła że w tę sobotę pojawi się w programie “Saturday Night Live”.  Co może szokować, w programie Adele nie wystąpi w roli gościa, jak miało to miejsce dwukrotnie (2008, 2015), lecz w roli… gospodyni programu!

 

 

 

Czego możemy się spodziewać w programie?

 

Niestety sami nie wiemy, czy debiut Brytyjki w roli prowadzącej to występ jednorazowy, czy może nowe, długoterminowe wyzwanie Adele. Będzie to jednak z pewnością pierwsze duże wydarzenie w karierze piosenkarki od momentu zakończenia trasy koncertowej w 2016 roku. 

Oprócz pełnienia roli prowadzącej amerykańskiego Talk Show fani mają nadzieję na zapowiedź daty czwartego studyjnego krążka, a więksi optymiści nie boją się głośno mówić o możliwości premiery nowego singla na scenie SNL. Do tego emocje podsycają niektóre serwisy muzyczne, które podają, że 24 października nastąpi premiera nowego singla Brytyjki, a już sześć dni później ukaże się pełny album. Są to jednak wciąż niepotwierdzone informacje przez żadne wiarygodne źródło.

Pewne jest jednak to, że w programie prowadzonym przez Adele gościem będzie amerykańska piosenkarka H.E.R. i to na niej skupi się uwaga Brytyjki.

Jedyne, co nam pozostaje to czekać do końca tygodnia, by na własne oczy i uszy przekonać się, co przygotowała dla widzów Adele. Jesteśmy przekonani, że Adele zaskoczy nas czymś fantastycznym. Jeśli nie będzie to nowa muzyka, to już samo to, że będziemy mogli zobaczyć artystkę w telewizji na żywo już raduje nasze serca.

 

Czym jest Saturday Night Live (SNL)?

 

Saturday Night Live to cotygodniowy program rozrywkowy amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC. Program trwa 90 minut i jest nadawany w soboty o 23.30 czasu wschodniego ze studia w Nowym Jorku.

 

 

Kiedy i gdzie oglądać program?

 

24 października, 23:30 w Nowym Jorku

(25 października, 05:30 w Polsce) 

Pamiętając o nocnej zmianie czasu, w Polsce transmisja rozpocznie się o 4.30 nowego czasu.)

Telewizja NBC

________

EDIT// (NBC stream free online watch)

 

Saturday Night Live z udziałem Adele możecie obejrzeć za darmo pod tymi linkami:

 

1. http://freestreams-live1.com/nbc/

2. https://www.nbc.com/

Aby móc oglądać NBC na terenie Polski należy zainstalować rozszerzenie Hola Free VPN Proxy Unblocker:

https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-free-vpn-proxy-unblo/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio

 

Po zainstalowaniu restartujemy przeglądarkę a w prawym górnym rogu będąc na stronie nbc aktywujemy działanie rozszerzenia.

Po odświeżeniu stream na stronie nbc działa.

 

3. https://tv.youtube.com/browse/saturday-night-live-UCspnjcbufE7wey4CHTFrwmw

(Transmisja płatna, ale można wybrać wersję testową i obejrzeć dzisiejszy program za darmo.)

 

 

Nie zapomnij zaobserwować Adele Polska na Facebooku oraz Instagramie, gdzie informujemy o nowościach z życia artystki.  

 

 

MW, IK

 

Adele zadebiutuje w roli… gospodyni programu SNL! [STREAM, GDZIE OGLĄDAĆ?]

21 października 2020