ADELE POLSKA

Adele w zeszłym roku - tuż przed świętami Wielkanocnymi - wraz z mężem Simonem Koneckim ogłosili separację. Para była w związku przez 8 lat, a od 3 lat byli małżeństwem. Para wzięła potajemny ślub w Los Angeles po pięcioletnim związku. Po rozstaniu Adele i Simon postanowili wychowywać swojego syna wspólnie, zachowując przyjacielskie relacje. Obojgu zależy na tym, aby Angelo mógł spotykać się z każdym z rodziców i w jak najmniejszym stopniu odczuł ich rozwód.

 

Jak podaje brytyjska strona ,,The Sun” Adele sprzedała dom w East Grinstead w angielskim hrabstwie Sussex. To właśnie w XVIII-wiecznej posiadłości mieszkała przez ostatnie dwa lata małżeństwa z Simonem Koneckim. Do sprzedaży doszło już w ubiegłym roku, jednak informacja przeciekła do mediów dopiero w kwietniu b.r.  Przepiękny dom został zakupiony przez anonimowego finansistę. Kwota transakcji została ustalona na poziomie 3 mln funtów (ok. 15,5 mln złotych). Artystka posiadłość w 2017 roku kupiła za 4 miliony funtów, czyli około 20,7 mln złotów. Jak nie trudno wyliczyć Brytyjka na transakcji straciła aż 1 milion funtów. 

 

Źródło: SplashNews.com

 

Aktualnie Adele mieszka w swojej posiadłości w Los Angeles razem ze swoim siedmioletnim synem Angelo. Z informacji medialnych wynika, że Simon Konecki mieszka blisko Artystki, aby móc często widywać i wychowywać syna.

 

Źródło: https://www.cosmopolitan.com/entertainment/a27214103/adele-simon-konecki-split-twitter-reactions/

 

Wszyscy fani Adele wciąż czekają na czwarty krążek piosenkarki, który został zapowiedziany na wrzesień 2020 roku.

Obserwujcie stronę AdelePolska na Instagramie oraz na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami na temat życia i muzyki Adele!

 

 

 

MW, IK

 

 

 

Adele sprzedała swoją posiadłość, na transakcji straciła dużą kwotę

16 kwietnia 2020