ADELE POLSKA

Ostatni raz mogliśmy zobaczyć Adele na zdjęciu z jej urodzin, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Artystka we wpisie podziękowała swoim fanom za życzenia, a także lekarzom za to co dla nas robią w tak trudnych czasach.  Fani cały czas zachwycają się ogromną przemianą artystki. Teraz jednak do mediów wyciekła informacja głosząca, że Adele doradzała Meghan Markle i Ksieciu Harry'emu, którzy planują kupić posiadłość w Los Angeles.

 

Adele opowiadała parze królewskiej o tym, do jakich miejsc chodzi, aby uniknąć fleszy reflektorów i śledzących ją niemal w każdym momencie paparazzi. Wspominała również o szkołach i o przedszkolu, gdzie mogą zapisać syna, aby nie wzbudzać tym wielkiej sensacji.

 

 

Meghan Markle skomentowała pomoc Adele wobec jej rodziny: ,,Podziwiam to jak Adele udało się trzymać z dala od światła reflektorów, mimo że jest sama wielką gwiazdą”. Dowiadujemy się również, że Adele i rodzina księcia Harrey'go nie tylko będą mieszkańcami Los Angeles, ale również, że mieszkają niespełna 5 minut drogi od siebie. W najbliższej okolicy mieszkają również m.in.: wybitna tenisistka Serena Williams, piosenkarka Katy Perry czy aktorki: Jennifer Lawrence oraz Nicole Kidman.

 

 

Mamy nadzieję że Adele coraz częściej ukazując się w mediach przyzwyczaja swoich fanów do powrotu na scenę oraz wydania nowego albumu. Liczymy, że zgodnie z informacjami krążek ukaże się już za kilka miesięcy. Nie zapomnijcie zaobserwować Adele Polska na Facebooku i Instagramie, gdzie możecie znaleźć nowości oraz ciekawostki z życia Artystki.  

 

 

MW, IK

 

Adele pomaga zadomowić się Meghan Markle i Harry'emu w Los Angeles

18 maja 2020