ADELE POLSKA

Wszyscy czekamy na kolejny album Adele, który według mediów ma ukazać się już niebawem. Jednak, jak się okazuje wokalistka zamknęła swoją firmę koncertową „Remedy Touring LLP”, co miałoby sugerować brak planów występowania na żywo w niedalekiej przyszłości. Adele pod koniec swojej trasy koncertowej w czerwcu 2017 roku ostrzegła, że "nigdy więcej jej nie zobaczymy”. W wyniku tego fani obawiają się, że Adele naprawdę przestała koncertować. 

 

Liczne źródła podają, że na likwidacji biznesu Artystka miała zarobić około 150 tys. funtów. Biorąc jednak pod uwagę niebagatelny majątek Adele nie sądzimy, że to pobudki finansowe były głównym celem Brytyjki. Firmę założyła w 2015 r., przed tym jak ruszyła w trasę koncertową Adele Live 2016/2017 promującą trzeci studyjny album.

 

Fakt zdecydowania się na likwidację firmy może budzić spory niepokój wśród fanów marzących o usłyszeniu Adele na żywo. Nie należy jednak popadać w skrajną rozpacz bez oficjalnych wiadomości ze strony gwiazdy lub jej managerów. Nie można wykluczyć tego, że Brytyjka po prostu uznała, że woli pozostawić w pełni organizację jej koncertów innej firmie. 

 

 

Warto przypomnieć, że Adele potwierdziła już dawno, że zaczęła pracować nad nową muzyką. Ostatnia płyta „25” została wydana ponad 4 lata temu. Przez ostatni czas w życiu piosenkarki działo się dużo, a o zmianach fizycznych, które zszokowały wielu pisaliśmy niedawno. Adele w ostatnich miesiącach zmieniła się nie do poznania.

 

 

Inspiracją dla nowych utworów ma być między innymi rozpad małżeństwa Brytyjki z Simonem Koneckim. Ponoć od czasu rozstania bardzo ciężko pracowała w studiu. DJ Fatboy Slim w jednym z wywiadów stwierdził, że Adele pisze najlepsze teksty, kiedy jest nieszczęśliwa. Wszystko wskazuje na to, że kolejny album będzie jeszcze dojrzalszy, a zarazem równie emocjonalny jak poprzednie.

 

 

JB, IK

 

Adele nie wystąpi już więcej na scenie?

09 lutego 2020