ADELE POLSKA

W ostatnim czasie zagraniczne media obiegła informacja o prawdopodobnym duecie brytyjskiej artystki Adele oraz piosenkarza Harry'ego Styles'a. Plotka głosząca o duecie tych dwojga obiegła już wcześniej internet po tym jak Adele oraz Harry Styles byli widziani razem na wakacjach w styczniu 2020 roku.

 

Fani nie ukrywają swojego zachwytu myślą na temat domniemywanego duetu Adele i Harry'ego, który początkowo sądzono, że mógłby znaleźć się na najnowszej płycie Adele, którą usłyszymy prawdopodobnie już we wrześniu 2020 roku. Po tych spekulacjach na temat muzyków, Harry nawiązał do nich w programie radiowym ,,Sirius XM”. Były wokalista One Direction wypowiedział się na temat współpracy z artystką w następujący sposób:

,,Nie. Wydaje mi się, że to po prostu miłe spędzenie czasu przez dwóch muzyków. Albo się spotykają [na sferze prywatnej], albo nagrywają coś razem”. Po tych słowach fani artystów byli zawiedzeni. 

 

 

Niedawno informacja o współpracy muzyków znowu obiegła internet. Tym razem jednak większość fanów uznaje to za jedynie swoje myślenie życzeniowe. Zaczęło się tym, że jedna ze stron fanowskich Harry'ego na swoim Twitterze opublikowała wpis pt:,,Adele i Harry zamierzają wydać razem piosenkę!”. Tweet w mgnieniu oka obiegł internet, a zachwyceni miłośnicy emocjonalnych brzmień obu artystów wpadli w zachwyt na samą myśl o wspólnym utworze tych dwojga.

 

Zarówno Harry, jak i Adele nie udzielili konkretnej odpowiedzi odnośnie wspólnego nagrania utworu. Z racji przyjacielskich relacji można jednak wierzyć, że taka piosenka kiedyś ujrzy światło dzienne. Na obecny moment pozostaje nam jedynie liczyć na nowe utwory autorstwa Adele, której album powinien ukazać się już za kilka miesięcy.

 

Nie zapomnij obserwować Adele Polska na Facebooku oraz Instagramie, gdzie publikujemy nowości dotyczące życia Adele oraz jej nadchodzącego albumu!

 

 

 

 

 

MW, IK

 

 

Adele nagra piosenkę z Harrym Styles’em?

08 czerwca 2020